O stronie

Blogi Kulturowe to inicjatywa zmierzająca do zebrania w jednym miejscu linków do wszystkich (a przynajmniej większości) polskich blogów poświęconych szeroko pojętej kulturze. Znaleźć tu można linki do specjalistycznych blogów na temat literatury, filmów, seriali, gier komputerowych, komiksów, muzyki, mangi i anime oraz stron nieograniczających się do jednego zagadnienia.

Celem inicjatywy jest umożliwienie blogerom powiększenia bazy czytelniczej, zwłaszcza w przypadku osób piszących od niedawna, bądź nie reklamujących się w żadnym dużym serwisie, oraz poznania innych blogerów. Dzięki temu blogosfera będzie mogła orientacyjnie określić swoją wielkość. Z kolei czytelnicy uzyskają możliwość bycia na bieżąco z wpisami znanych sobie blogerów oraz poznają nowe blogi bez konieczności przekopywania się przez kolejne blogrolki oraz wyniki wyszukiwań Google.

Blogi Kulturowe są inicjatywą non profit, którą założyciel zajmuje się po godzinach. W miarę czasu i możliwości będzie poprawiana i udoskonalana, zgodnie z zasadą, że wpierw funkcjonalność, a dopiero potem wygląd.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz